May 16, 2008

Vahvlilokid? Vahvlilokid.

on moes taas, teatab ELLE. Vaata videot siit.

Mnjaaa, minust enam proovijat ei ole aga, ahem, me polvkond on siis joudnud siiamaale kus meie hakkame nagema oma lapsepolve trende teisel ringil. Vahvlilokkide teemal tuli vaga traumeeriv lugu teismelise east meelde. Koolis oli disko ja mina tegin endale vahvlilokid nagu kord ja kohus. Nagin valja nagu Tina Turner kui ta elektrisoki saaks ja juuksed pusti touseks. Mind palus tantsima noormees kelle huudnimi Sibul (ma tean, ma tean, mis ma oskan oelda - noor ja rumal). No vot ja Sibulal oli nohu ja peale selle oli ta kova suitsumees. Tantsisime posk pose vastas koostantse ja kuna Sibul hingas labi suu siis koju joudes haises minu juuksepahmakas suitsust nii ramedalt et hommikul pidin akna lahti tegema. Ja loomulikult olid minu vanemad veendunud et ma suitsetan. Yritasin kull oma suutust kaitsda aga mida sa teed, kui juba aknal olevad taimed langusid minu juuresolekul. Traumaatiline.

9 comments:

Wassid said...

ja mina kandsin oma kohevas vahvlisoengus neoonkollast kingapaela... oi ajad, oi kombed:)

viki said...

icicicicicic...mus see läks mööda...unistasin aga ei raatsinud kunagi osta...ja kui siin kuu aega tagasi tegin kutsus mees mind puudliks seega...no more!

Hellik said...

Mmm ma olin siis plikake, mingi 10 a umbes kui meil olid need lokid moes :P

Anonymous said...

Selline teemaväline küsimus, et kas kusagil (netis) on võimalik vaadata otse CWTV saateid, eestist.
nende kodukal oli et väljaspoolt us ei saa nende lehel vaadata.

h said...

Wassid - mul olid neoon rohelised traksid!
Viki - sa oled meil siis koige rohkem uute moodidega kursis et juba teed!
Hellik - kuis sa 10 olla said? Sa ju ka 30ne ringis. Mine laena Vikilt raudu ja proovi ara/ :)
Anonymous - pakun et tahad Gossip Girli vaadata?! Proovi You Tube'i akki.

viki said...

icic, polnud raha siis osta raudu ja nüüd pole tahtmist, kuigi kui minu tibi suureks saab ja see soov tal on siis ostan ja teen aga TALLE ;)
aga tahtsin üks hetk lokke ja tegin punukad ja see on samaväärne :D

Wassid said...

ja minu olid ka neoonkollased traksid, mis ma ostsin kalli valuuta eest välisreisilt Kajaani:)
Mäletad - Suvi, Johanna, Kirsi...

h said...

Maletan - me olime L-iga saunas ja duss oli nii popp et me ei suutnud seda kaima saada. Siis mina hoidsin miskit nuppu all ja L kahku dusi alla ja siis vastupidi. Vaga peen. :)

Hellik said...

Ma olen jah 27 hetkel :)
A no olin näed siis 10 aastane :P peale seda mina ei mäleta, et oleks rohkem kedagi oma tutvusringkonnas nende lokkidega näinud!
Tangid ise on siiani mul kapis, ootamas aega millal mood naaseb a noh kuigi sa nüüd väidad, et nigu mood justkui naases ma ei tihka veel teha :)