July 1, 2011

Vaike Melanie on siin....

Parast oh, kuid kestnud muretsemist ja haigla/arstide vahet kaimist, parast viimaseid verejookse, arstid otsustasid uksmeelselt et parast 37 nadalat tuleks keiser teha. Minu ja G narvidest oli ainult suits alles... Ja nonda siis teisipaeval, 28ndal juunil, saime me oma kaua oodatud teise tutre. Onneks onneks onneks on Melanie terve, suur ja tubli, arstid on imestanud jarjest kui hasti ta soob ja kasvab ja kui tugev. :)

Keiser laks enamvahem viisakalt, platsentaga oli probleeme ja verd laks rohkem kui normaalselt aga kergem on kuidagi kui parast Oliviat. Muidugi, tanu minu mitmetel haiglas olekutele, tundsin ma enamikke odesid ja minu arst tuli see paev puhkuselt sisse et keiser teha. Koik plaksutasid ja huudsid hurraa kui Melanie valja tommati. :) Arst ytles hiljem et mina peaks kahe lapse emaks jaama, mitmetel pohjustel oleks rasedus vaga ohtlik.

Vasinud olen ja mitmetel valuvaigistitel (mille ule ei kurda) aga vaga vaga onnelik. Homme lastakse koju ja siis peame ara vaatama kuis me pea et kahe aastane Olivia lepib uue beebiga. Haiglas olles oli rahulik kuni nagi isa beebil mahkmeid vahetamas, siis noudis et temal ka vahetatakse. :)

20 comments:

 1. palju õnne, tervist ja jaksu ka minu poolt kogu perele!

  ReplyDelete
 2. Palju õnne teie perele :)

  ReplyDelete
 3. Palju, palju õnne. Nii tore lugeda, et titt käes ja terve!

  ReplyDelete
 4. Jei! Paljupaljupalju ònne!

  ReplyDelete
 5. Palju, palju õnne! :) Väga ilus nimi, muuseas!

  ReplyDelete
 6. Kullake! Pikk ootuseaeg on seljataga. Palju-palju õnne pisikese Melanie sünni puhul ja palju jaksu järgnevateks päevadeks!

  ReplyDelete
 7. veelkord, palju-palju õnne! süda nüüd rahulikum küll jah!

  ReplyDelete
 8. Palju önne! Tore, et löpuks ikka köik hästi ja see on köige tähtsam!

  ReplyDelete
 9. Hurraaa!!! Pikk ootamine on ennast ära tasunud. :) Palju õnnitlusi ja toredat kojujõudmist. No ja muidugi edulist kodusolemist edaspidiseks. :)))

  ReplyDelete
 10. Palju õnne tervele perele! Ja pisitüdrukule teretulemast!:)Ilusad nimed mõlemil!

  ReplyDelete
 11. Südamlikud õnnesoovid! Väga tore uudis! Jõudu ja jaksu ning kiiret kosumist! Sa oled üks vapper ja tugev naine!

  ReplyDelete
 12. Palju õnne ja tugevat tervist teile!

  ReplyDelete
 13. O'nnitlused ka meie poolt. Tublid olete!

  ReplyDelete
 14. Palju palju õnne!

  ReplyDelete
 15. PALJU ÕNNE! Loodame et nüüdsest elu edasi vaid puhas lill :) Väga tubli oled ja kaks last ju tegelt ka täitsa okei :D

  ReplyDelete
 16. Önnitlusi, soove kauneid!

  ReplyDelete