November 15, 2013

The ghost of a third childMa ei plaaninud kunagi abielluda. Veel vahem lapsi saada. Ja nuud, 12 a hiljem, abikaasa ja kahe armsa tutrega tunnen ma hirmsasti puudust sellest kolmandast lapsest. Sellest keda ma ei saa saada. Olivia sunnitus oli hasti halb ja laks kuid et jalgu alla saada, Melanie raseduse olin enamjaolt voodis voi haiglas voi kiirabis. Nii et arstid utlesid Melanie keisri ajal et sina ei saa enam rasedaks jaada, sa ei elaks seda ule. Voib olla on see lihtsalt inimese loomus tahta mida ei saa. Voib olla on see lihtsalt sellest et lapsed on vanemaks saamas ja beebit enam ei ole. Toenaoliselt ei aita see ka et mu parim sobranna siin kel sama vanused tydrukud jai kogemata kombel rasedaks.

Ning ma ei ole kindel kui padev ema ma uleuldse olen. Armastav, seda kyll, aga kannatust kui sellist ei ole ja ma ei maleta viimast korda mil ma lastega niisama mangisin. Ma taiest tean et meil vedas uskumatult et saime kaks ilusat tudrukut ja kellegile midagi halba ja permanentset ei juhtunud. Aga ma tunnen end natuke nukralt moeldes sellele vaikesele beebile keda me ei saa......

4 comments:

IP said...

Hmm, halvad mõtted, halvad mõtted:-)Peaks neid kuidagi männiokstega või ma ei tea millega eemale peletada hakkama:-) Need ei mõju hästi juba olemasolevatele tütardele, kes igatsevad emme täit tähelepanu ja on selle kuhjaga ära teeninud.

In. said...

Miks ei vöi möelda, et umbes 10aasta pärast muretsed endale nn. Iltatähti (pesamuna).
Unistused ongi täide viimiseks!
Tean naist, kellele olevat öeldud, ei sina saa yhtegi. Aga kolm last on tal olemas ja juba täiskasvanud. Vot, siis!

Jöudu tytarde kasvatamisel ja uuest kodust sa suurt ei ole kirjutanudki. Tean, et seekord on vist yhekordne ja kergem kasutada.
Head vana-aasta löppu!

Unknown said...

IP: ei just vaatan kahte tutart ja motlen et nii vahvad tulid ja nii omaparased et ma kohe ei usu et minu tehtud. :) Aga seda voimalust seda kolmandat saada, jah aeg ajalt motlen.

ln: kirjutan kindlasti, see 4x suurem kui vana maja, seega ma kas lastega voi mingit nurka koristmas. :)

Kolmanda keelas arst kategooriliselt ara, et kas suren mina voi laps voi molemad, nii et seda riski ei saa votta. Aga ehk adopteerimine. voib olla.
Head uut aastat! :)

A said...

Kas edasi ei kirjutagi?